FURNITURE / Sofas / Sofa 10265644
nr 1026 5644
SOFA
längd: 130+ 1 par fåtöljer, 1920-tal slitage,
längd: 130+ 1 par fåtöljer, 1920-tal slitage
2000
SEK 1500
Monday Mars 21 2016
at 20:52:44
1.100 kr
1.200 kr (Robot)
1.400 kr